Jdi na obsah Jdi na menu

Materiální pomoc chudým FEAD

6. 5. 2017

Projekt FEAD v Řepích

Projekt FEAD je projektem MPSV zaměřeným na potravinovou a hygienickou pomoc potřebným chudým lidem. Protože se do projektu zapojila i Charita ČR, rozhodli jsme se zapojit se také v Řepích a umožnit tak distribuci i v této části Prahy. I díky spolupráci s OSPOD na Praze 17 i celému sociálnímu odboru jsme mohli od listopadu, resp. prosince 2016 až do března 2017 podpořit především rodiny s dětmi, ale i seniory.

Každému byl předán balíček s připravenými potravinami či drogerií a nabídnuta další spolupráce nebo kontakt na další instituce a organizace.  V tuto chvíli projekt skončil, ale očekává se jeho pokračování v dalším cyklu projektu, a tak bychom se do něj rádi přidali a zvětšili objem poskytnuté pomoci. Bližší informace o připravovaném návazném projektu zatím nejsou k dispozici.