Kurz Alfa

Následující již 11. cyklus večerních kurzů Alfa začne 30.9.2015 v 19:00 hodin v Domově sv. Karla Boromejského (K šancím 50, Praha 6 - Řepy). Pravidelná setkání budou probíhat opět každou středu.

Letošní podzimní kurz by mohl být zajímavý a inspirativní i pro farníky, kteří absolvovali před 6 lety náš první kurz. Tentokrát totiž máme v úmyslu místo živých lektorů využít unikátní videonahrávku přednášek z mimořádného dejvického kurzu Alfa, kterého se v Pastoračním středisku zúčastnilo 123 hostů (několik i z Řep). Ohlas na něj je mimořádný i díky vynikajícím lektorům, kteří s nahráváním předem souhlasili, poslušně se vtěsnali do cca 30 minut a nebáli se jít s kůží na trh. Opravdu stojí za to si je poslechnout (vlastně shlédnout)a nechat se jimi inspirovat.

V případě dotazů se můžete obrátit na:

Marii Svatošovou, mobil 603301428, marie.svatosova@seznam.cz.

Základní informace o kurzu alfa

Minulé Alfy

Alfa v naší farnosti