Jdi na obsah Jdi na menu
 

2. běh kurzu

Co o Alfě řekli / dojmy z posledního setkání

...pro mě bylo tohle společenství přínosem v tom, že jsem přišel mezi lidi, kteří si umí naslouchat, kteří se chápou, kteří jsou prostě fajn. 

_________________________

Chtěl bych především všem poděkovat, protože mi ta Alfa pomohla. (...) zejména v naší skupince jsem potkal spoustu lidí a viděl jsem farnost, která funguje. V naší skupince jsem se cítil velice dobře. Byla možnost se na cokoliv ptát a řekl bych, že mi Alfa dala spoustu odpovědí na mé otázky a zároveň i spoustu věcí, nad kterými jsem mohl přemýšlet. Určitě mi ale pomohla s poznáním Boha a za to bych všem chtěl hrozně moc poděkovat.

 ______________________

Z naší skupiny bych chtěla poděkovat zejména za obrovské přijetí a za svobodu. To bylo strašně důležité. Udivovalo mě, kolik lidí od nás se na tom podílí, co všechno děláte a jak to umíte dělat spolu. A tak chci poděkovat i vaší farnosti za to, že ukazujete, jak se dá žít s Bohem a společně a že Alfu děláte.

_____________________________ 

Já, než jsem se dostal na Alfu, tak jsem si myslel, že žiji takovým tím dobrým životem, že dělám dobré věci a žiji tak, jak by člověk měl. A myslel jsem si, že to stačí. Tady se mi otevřely obzory a zjistil jsem, že bych mohl žít lépe a dělat něco víc. Hodně se mi na Alfě líbila osobní svědectví přednášejících i ve skupinkách. No a dopadlo to tak, že jsem se nakonec rozhodl, že chci být pokřtěn a myslím, že nebýt Alfy, tak bych k tomuto rozhodnutí nedospěl a žil bych dál v tom, že stačí jen se tak nějak dobře chovat a že to bude všechno dobré...

 

Příspěvky

Dojmy z Alfy

alfa12_182000.jpgMrkněte na to, jak nám to hrálo na posledním setkání podzimní Alfy. Nově jsou zveřejněny i některé dojmy - neautorizované, a tak neuvádíme celá jména.

 
18. 12. 2010 | Rubrika: 2. běh kurzu | Komentářů: 0

Alfa skončila. Na jaře bude další!!!

alfa10_212912_small.jpgVe středu 8. prosince jsme se rozloučili se druhým během kurzu Alfa. Opět to probíhalo ve znamení dojmů, maličké lítosti a obrovské naděje. Chystá se ale už další, která odstartuje na jaře 2011.

 
9. 12. 2010 | Rubrika: 2. běh kurzu | Komentářů: 0
 

Bohoslužby

Pondělí 16:00 Sv. Rodiny
Úterý 18:00 sv. Martin
Středa 16:00 Sv. Rodiny
Čtvrtek 18:00 sv. Martin
Pátek 18:00 Sv. Rodiny
Sobota 18:00 Sv. Rodiny
Neděle 7:45 sv. Martin
  9:00 Sv. Rodiny

V den slavností a významných svátků se mše sv. zpravidla koná v kostele sv. rodiny v 18:00 hodin.


Statistiky

Online: 3
Celkem: 154623
Měsíc: 1890
Den: 80