Vaše vzkazy

Milí návštěvníci našeho farního webu,

na stránkách jsme otevřeli prostor pro vaše vzkazy, náměty, poznámky, dotazy a dojmy. V diskusi není povoleno užívat vulgarismů a urážek, ani jiné zneužívání. V případě, že dojde ke zneužití v tomto smyslu, bude příspěvek smazán nebo celá diskuse zrušena.

Bětka - Varhany

V posledních Martinovinách jsem se dočetla, že se plánují nové varhany do kostela svaté Rodiny. Zajímal by mě důvod koupi nových varhan. Jsou už ty "staré" nedostačující? Děkuji za odpověď.

David Ž. - Re: Varhany

Ahoj Bětko! Ohledně zakoupení nových varhan není Pastorační rada zajedno. Původní návrh vychází z předpokladu pana varhaníka, že do našeho kostela nově opraveného by se hodily lepší varhany než jsou dosud. Současné varhany prý také nejsou vhodné pro kvalitní vážnou varhanní hudbu během koncertů. Tento návrh se však v současné době musí odsunout do budoucna kvůli nepříznivé finanční situaci farnosti (nejdříve je třeba řešit ji). Tak bylo rozhodnuto i na nedávné Ekonomické radě farnosti. Přeji vše dobré :-)

Bětka - Re: Re: Varhany

Děkuji za odpověď. Jako laik nepoznám, že by bylo třeba mít lepší varhany ;-). Také přeji vše dobré!